AKCIA pri kúpe dvoch CD naraz

Motivačné CD - AKCIA

Viac informácií nájdete na:
1. CD: Zresetujte svoju myseľ ...
2. CD: Úspech a šťastie ...
3. CD: Meditácie a afirmácie ...

Zem

Ak to vo vašom vnútri cítite, alebo to VIETE, že ste Tu práve Teraz pre Toto poslanie, pripojte sa k nám a buďte jedným z 144 000 ľudí, ktorí denne meditujú pre záchranu Zeme. Nositelia Svetla, prihovárame sa k vám! Nadišiel Čas! Ďalej

Krízové centrum duše

Cítite, že sa s vami niečo deje a neviete definovať čo to je? Cítite sa zvláštne, no nie ste chorí? Dejú sa okolo vás čudné veci, ktoré sa vymykajú doteraz zabehnutým pravidlám a skúsenostiam?

Odpovede na tieto a podobné otázky môže dostať na aktivitách uvedených na tejto stránke... alebo nám napíšte! Ak by sme vám aj nedokázali priamo pomôcť, nasmerujeme vás, kde tú pomoc nájdete!

Chcela som vám odporučiť úžasnú knihu, ktorá sa (podľa mňa) nestala známym bestsellerom len vďaka tomu, že ju napísal reverend. Okamžite bola označkovaná ako náboženská literatúra, čo je veľká škoda. Knihu Dona Pipera 90 minút v nebi vám odporúčam cez úryvok z mojej pripravovanej knihy.

Vrátila som sa z kníhkupectva s množstvom kníh. Ako vždy, aj teraz boli medzi nimi slovenské, české, maďarské. Občas si vzdychnem, prečo neviem dokonale anglicky, to by sa mi možnosti oveľa viac rozšírili... Večer som sa pustila do čítania 90 minút v nebi od Dona Pipera. Autor v príbehu rozpráva o vlastnej skúsenosti, o tom ako vo svojich 38 rokoch havaroval a zomrel, keď jeho auto, v ktorom sedel, zdemoloval oproti idúci kamión rútiaci sa naňho veľkou rýchlosťou. Don Piper pri tej nehode zomrel okamžite. 90 minút po tom, čo ho záchranári vyhlásili za mŕtveho, vrátil sa na zem z neba, kam sa dostal po smrti.
Zaspala som neskoro a ráno som ako prvé chytila do ruky knihu. Odkedy som ju prečítala, stále rozmýšľam nad tým, pri ktorej knihe som naposledy toľko revala. Neviem, či to náhodou nebolo Odviate vetrom pred 20-timi rokmi...

Pri tejto knihe som ale plakala z iného dôvodu. Dojala ma láska ľudí okolo Dona, ktorí ho svojimi modlitbami uzdravili a nezištne sa starali o jeho rodinu počas dlhých rokov, kým sa zotavoval. Baptistický pastor Don Piper celé dva roky po nehode nenabral odvahu povedať ani len svojej manželke o tom, ako sa dostal do neba a čo všetko tam zažil. Až sa napokon so svojim zážitkom podelil s priateľom, ktorý mu sediac v reštaurácii povedal:

„Sedíme tu, medzi ľuďmi, a mnohí z nich sú možno stratení a rútia sa do pekla. A my nepovieme ani slovo, ako môžu získať večný život. V niečom robíme chybu.“
„Máš úplnú pravdu,“ povedal som. „Sme ochotní zachrániť človeka vo vonkajších ťažkostiach, ale mnohí sú v duchovnej kríze a nepovieme ani slovo, ako sa z nej dostať.“
„Práve preto som plakal. Bol som usvedčený z vlastnej mlčanlivosti, zo strachu prihovoriť sa ľuďom, z neochoty ozvať sa.“

Pri tejto časti som prestala čítať. Ako keby ma niekto poriadne potriasol a celou silou vyfackal.  
Tak dlho sa zmietam v pochybnostiach! Na jednej strane by som najradšej vykričala celému svetu všetko, čo sa mi stalo, najradšej by som všetkých ľudí objala a odovzdala im svetlo, ktoré vyžaruje z môjho srdca, nech precitnú aj oni, no na druhej strane je vo mne strach z výsmechu a zo sklamania od klientov, ktorí ma poznajú ako racionálnu, úspešnú podnikateľku, ktorá ani náhodou nemá uletené reči s ezoterickým podtónom. Ako môžem začať zrazu ľuďom, ktorých učím podnikať a ísť si za svojimi cieľmi hovoriť o meditáciách pre Matku Zem?

Keby som zrazu publikovala namiesto článku s názvom „10 tipov ako zväčšiť svoj zisk pomocou internetu“ iný svoj článok, ktorý by sa volal: „Zmeňte svoju realitu budúcnosti pomocou meditácie“, zmiatla by som všetkých mojich čitateľov, priateľov a známych. Veď by sa odo mňa okamžite odvrátili všetci klienti a predpokladám, že väčšina čitateľov! Prinajlepšom by si povedali, že mi asi preskočilo, prinajhoršom by som stratila kredit a dobré meno, ktoré som roky tak pracne budovala vo svete biznisu. A zrazu si príde nejaký Don Pieper a pri rozhovore s priateľom mi šplechnú do tváre pravdu. Lebo pravda je taká, že veci, ktoré sa mi stali, sú až priveľmi reálne. Že skúsenosti, ktorými som prešla, neboli náhodou! Netvrdím, že sa zbytok sveta rúti do pekla! To vôbec nie, dokonca ja na peklo neverím. Peklo je miesto, čas, vedomie, kde chýba láska. – to je citát od Richarda Bacha a milujem ho. Je to najvýstižnejší popis pekla.

Netvrdím ani to, že chcem ľuďom ukázať cestu do večnosti. Tieto keci prenechávam vyučeným farárom. A ani si nemyslím, že mojou úlohou je spasiť svet. Ale ako som prečítala tieto riadky, pochopila som, že jednoducho MUSÍM rozprávať o tom, čo sa mi stalo, čím som prešla a kam som sa dostala. Možno (určite) sú ďalší takí ľudia, ktorí kráčajú podobnou cestou a sú dezorientovaní ako som bola ja - na začiatku môjho prebudenia. Možno práve o tom mám hovoriť, teda aj o tom, aké mám pochybnosti. Ako som celý svoj život žila bez Boha, bez inštitucionalizovaného kresťanstva (či akejkoľvek viery)  a zrazu sa mi do života priplietli anjeli a Svetlo, ktoré obrátilo na ruby celú moju existenciu.

Stále si hovorím, že ak sa to stalo mne, potom sa to určite stalo a stane aj iným.
A keď som čítala v knihe 90 minút v nebi ďalej, Univerzum mi cez knihu poslalo potvrdenie:
Pre veriacich je moje svedectvo útechou, pre pochybujúcich je začiatkom vážnejšieho uvažovania o Bohu.

Pochopila som tú vetu. Aj keď ja o Bohu nechcem kázať, ani presviedčať. Chcem len jedno: hovoriť o všeobjímajúcej Láske, o Svetle v nás a o Univerzu, ktorého sme súčasťou – ale trochu inak, ako sme si to doteraz vysvetľovali. Slovo Boh je už po tisícročia tak zneužité, otrepané, ošúchané a znehodnotené, že sa o ňom ťažko rozpráva s ľuďmi. Každý má v sebe o slove „BOH“ vytvorený iný obraz, ktorý si prináša so sebou z detstva.

Mne rozprávali, že Boh sedí na oblakoch a sleduje nás. Vidí každý náš pohyb a preto nesmieme zhrešiť. Pomáha nám a keď sme v núdzi, stačí len poprosiť. Lenže potom som v telke ako dieťa uvidela ako vesmírna raketa letiac do kozmu pretína „oblohu“ a tam žiadny Boh nesedel. Ani anjeli, ani nikto iný. U mňa kresťanská viera plná lží skončila v mojich cca 5-6 rokoch. Odvtedy mi už nikto nemohol hodnoverne dokázať existenciu Boha. A tak som ho zo svojho života vylúčila. Spoliehala som sa vždy len na seba, tam som videla hmatateľné a dokázateľné výsledky. A tak som sa stala „dráčom“, ženou, ktorá sa prebíja životom vlastnými silami.

Lenže zrazu, po 35 rokoch prišla zmena, o ktorú som neprosila. Zrazu vidím svet úplne inak. Za niekoľko mesiacov sa môj život zmenil o 180 stupňov a mám chuť hovoriť o iných PODSTATNEJŠÍCH veciach, ako je biznis a získavanie stále viac peňazí. Už len nájsť spôsob ako to spraviť...

Poznámka: Na konci knihy bola krátka veta: Nemusím obhajovať svoju skúsenosť.
Je to veľká pravda! A samozrejme nielen v oblasti o ktorej som dnes písala.

 

Citované z pripravovanej knihy, ktorú momentálne píšem...

Monika Jakubeczová

Komentárov  

 
0 #5 lenka 2011-12-21 15:05
strach strach a opat strach je stale silne v nas zakoreneny a ten nam brani vystupit z toho kolektivneho povedomia o ktorom som si citala prave v clanku o 22. 12 a vplyve energii. Je v nas hlboko zakorenena a generaciami povzbudzovany pocit hanby ak sa nespravame a nerobime veci tak ako je spolocnost zvyknuta. Lenze tento silny prud lasky uz nezastavime. Oslobodme sa od strachu a podme spolu sirit lasku. Bozia energia prudi plnym priehrstim a caka na nase prebudenie. Ak nas druhy neprimimaju kvoli nasim myslienkam a nazorom trpi iba nase ego. To si musime uvedomit. Robme to co citime ze je treba. Uvolnime v sebe napatie, tesme sa zo zivota, krocik po krociku to pojde. Meditujme a laska nas povedie. Vsetkym prajem vela lasky, Lenka
Citovať
 
 
0 #4 Lukas 2011-12-21 08:48
Moc rád bych Ti pomohl, ale u Tebe to asi není tak, že člověk párkrát rukama a budeš se cítit zdravý.
Ano, Tvá nemoc má nějaké kořínky v minulosti, ale netřeba po nich pátrat, snaž se s přiměřeným nadhledem a jen s občasným fňukáním nést těžší přítomnost.
Psychické problémy, jaké máš, vznikají často jistými přešlapy člověka a nakukováním do filosofií a energií, na něž není připravený. V minulých životech byl vytvořen jakýsi Damoklův meč, jisté varování a něčím ses (emočně) zeslabil v přítomnosti a ono se TO projevilo.
Nejspolehlivějš í léčba je být za všech okolností dobrý, poctivý a laskavý. Tím se budeš přimykat k neviditelným čistým silám, které Tě budou chránit od projevů ještě povrchně vnímajícího a tápajícího ducha, který tě občas jakoby ovládne a projeví se skrze Tvé tělo.
Máš-li víru v něco nad námi, přimykej se k tomu s důvěrou a upřímně. Také bych 1x denně pil nějaký hořký jaterní čaj (na pečeň) - např. zeměžluč a řepíkem smíchané stejným dílem a 1x denně čaj posilující a čistící ledviny (obličky) - třeba černý bez květ nebo tužebník jilmový ...

U Tebe to bude takový dlouhodobý souboj dobra a pokušení, lásky a nedůvěry až zoufalství. Nedej se. Zvládneš to, držím Ti palečky. Toto mi prislo od jednoho liecitela a pokusam sa o to a je mi ovela lepsie . Jak som cital tento clanok co ste pisali hned som si kychol tak asi v tom nieco je . Velmi ma zaujala veta ze sme tiez od malicka bozi . S Laskou LUkas Stisim sa urcite budem musiet . :-)
Citovať
 
 
0 #3 Anna 2011-12-21 08:45
Celý život píšeme svou knihu,každý z nás.Záleží na nás co v ní bude.Je dobře,že chceš psát knihu určitě si najde své čtenáře.Já říkám,že celý život je jako vysoká škola,ale zkoušky děláme až nahoře--co člověk udělal dobře a co né.Pořád se jenom učíme.Mimochodem hyperaktivita je --touha po lásce a bezpečí.Přejí Ti,vše dobré a ať Tvá kniha probudí a ukáže směr,kdo hledá,hodně splněných snů ať se stanou realitou s láskou Anička Bulawa
Citovať
 
 
0 #2 darina 2011-12-21 06:47
mne sa tento rok stali podobne veci..v noci som zaspavaal s tym, že citim silnu energiu, ktora prechadzala mojim telom..o dva mesiace sa mi pred zaspanim nieco vyssioe prihovorilo v tvare..ty pomahaj hyperaktivnym detom..uvedomila som si, že vedla mi už tyzden na stole leži predpovedacia mapa od doreen virtue s nazvom indigo deti..ked som po tom vnuknuti pozrela na net, prve slovo, co vypadlo, bolo hyperaktivne..uvedomila som si, že moj syn ma vsetky znaky a v skole trpi...takže som utvorila novu hodinu sebaspoznavania , ktora bola na metodickom dni uspešna a v jari mi vyjde o nej clanok v celoslovenskom casopise...tiež mam chut vykričat, že teorie o indigo detoch su pravdive, pretože mne niekto z neviditelnej sfery povedal, že im mam pomahat...ako otvorit oci ostatnym ucitelom, aby som tiež nevyznela ako blazon...
Citovať
 
 
0 #1 Tomáš Vondráček 2011-12-20 21:57
Věřím, že pokud budeš knížku psát od srdce, tak si knížka najde své čtenáře a pomůže jim na cestě k jejich vnímání Pravdy, Boha. Doporučuji uvádět příklady ze života a své případné teze o Bohu - lásce(svou Pravdu) podkládat logickými duchovními skutečnostmi(Řá d) z věrohodných zdrojů - zastávat obě roviny. Držím Ti palečky. Přeji Ti ze srdce, aby se splnila Tvá přání.
S láskou a úctou
Citovať
 

Pridať komentár

ďakujeme, že sa vo svojich komentároch držíte témy.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Nezmeškajte správy, novinky, termíny...Zaregistrujte sa ešte dnes!

* Meno:
* Priezvisko:
* Email:

Vaše údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov.
Odber správ budete môcť v budúcnosti kedykoľvek odhlásiť.

Články, ktoré vás zaujímajú

Neprehliadnite zoznam článkov, ktoré by vás mohli zaujímať:
Všetky články |   Články o jednote 144 000

Prihlásenie pre členov